Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sıfır bir dizisine beklenmedik tepki takipçilerinden geldi.

Sıfır bir dizisine beklenmedik tepki takipçilerinden geldi.
05 Ekim 2017 - 5:42

Fenomen internet dizisi sıfır bir 3. sezon için yayınladıkları yeni video’da artık BluTv üzerinden izleyicileri ile buluşacaklarını açıkladı.

Kısa sürede izleyici kitlesini büyüten sıfır bir dizisi youtube kanallarında yayınladıkları videoda BluTv de izleyicileri ile buluşacaklarını açıkladıkları andan itibaren takipçilerinden sert tepki almaya başladı.

Kimi takipçileri Sıfır Bir ekibini aldıkları bu kararda desteklerken kimi takipçileride yanlış bir karar aldıklarını savunarak diziyi izlemeyeceklerini belirtelek kanal aboneliğini bırakmaktalar.

Mahalle kültürünü izleyicilerine yaşatan sıfırbir dizisine tepkilerin sebeplerinden birtaneside takipçilerini uzun bir süre 3.sezon için bekletip bir anda Blu Tv ye geçiş yapmaları.

Peki artık sıfır bir nasıl izlenecek.

Sıfır bir dizisini izlemek için Blu Tv ye giriş yapmalı ve üyelik açmalısınız.Üyelik açtıktan sonra aylık 12 TL gibi bir üyelik ücreti ödeyerek Sıfır bir dizisini izlyebileceksiniz.

Habere konu olan Sıfır Bir dizisinin Videosu.

Sıfır bir dizisi takipçilerinden aldığı tepkiler üzerine yine eski takipçilerini kazanmak için bir şey yapacakmı bunuda artık zaman gösterecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat