Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Süs havuzları Suriyeli çocukların meskeni oldu

ANTALYA’DA SICAKTAN BUNALAN KAĞIT TOPLAYICISI SURİYELİ ÇOCUKLAR, SÜS HAVUZLARINDA SERİNLİYOR. HAVUZDA SAATLERCE YÜZEN ÇOCUKLAR, HAVUZDAKİ OLASI ELEKTRİK KAÇAĞI TEHLİKESİNE DE ALDIRIŞ ETMİYOR.

Süs havuzları Suriyeli çocukların meskeni oldu
06 Temmuz 2017 - 14:41
banner

Antalya’da sıcaktan bunalan kağıt toplayıcısı Suriyeli çocuklar, süs havuzlarında serinliyor. Havuzda saatlerce yüzen çocuklar, havuzdaki olası elektrik kaçağı tehlikesine de aldırış etmiyor.

Hava sıcaklığının 40 dereceye yaklaştığı Antalya’da, sıcaktan bunalan Suriyeli çocuklar serinlemek için değişik yöntemler buluyor. Muratpaşa ilçesi Mevlana Kavşağı’nda bulunan süs havuzları, Suriyeli çocukların serinleme mekanı oldu. Kağıt topladıkları araçları süs havuzunun kenarından geçen ana caddeye bırakan çocuklar daha sonra suya atlayarak serinlemeye çalışıyor.

Yaz ayı boyunca birçok kez aynı bölgede havuza giren çocuklar tehlikeye aldırış etmiyor. Yaşları 7-12 arasında değişen çocuklar, olası bir elektrik kaçağı ile suyun kirliliğine aldırmadan havuzlarda yüzüyor. Etrafı taşlık olan havuz kenarında akrobatik hareketler yapan çocuklar, saatlerce yüzüyor.

Uzun süre havuzda kulaç atan çocuklar, fıskiye boruları ile elektrik kablolarını da umursamayıp suyun içerisinde gönüllerince eğleniyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co