Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Toy Poodle Sevimlidir

Toy Poodle Sevimlidir
20 Mayıs 2021 - 12:33
banner

Poodle küçük köpek türleri arasında tüyleri yumuşak ve güzel görünür.Köpek satışı toy poodle ilanlarına detaylı bakılması önemlidir. Genelde tatlı ve sevimli bir köpek türleri arasında yer alır.Genel olarak ömür süresi ise 15 yıl sürmektedir. Ağırlığı ise 8 kg arasındadır.

Toy Poodle Sevimlidir

Toy Poodle sevimli görünümü ile çocuklar ile vakit geçiren canlıdır. Ama bacak yapısı diğer küçük köpek türlerine göre daha uzundur. Boyları ise 60 cm kadar bulunabilir. Toy Poodle renkleri ise turuncunun koyu tonu , Siyah, mavi, krem gibi renklerde olabilir. Bu renkler arasında koyu turuncu ve kahverengi karışımı diğer renklere göre daha ücreti fazla olarak satılır.

Bu hayvan türünün bir diğer özelliği ise tüylerinin bakıma ihtiyacı fazladır. Tüy yapısının bozulmaması adına köpeği sahiplenen ailelerin dikkat etmesi gereken bir konumdur. Bu tarz hayvanları sahiplenmeden önce onların evde rahat bir şekilde güven içinde kalabileceği ortamlarında sağlandığında emin olmanız gerekir. Bu nedenle hayvanın bakımı ve ilgilenmesi diğer ırklara göre biraz daha ilgiye ihtiyaç duyar.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co