Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Türk gecesinde lezzet ve kültürü yakından tanıyorlar

TURİZMİN BAŞKENTİ ANTALYA’YA GELEN TURİSTLER TATİLLERİNİ YAPTIKLARI OTELLERDE TÜRK KÜLTÜRÜNÜ ‘TÜRK GECESİ’ İLE ÖĞRENİYOR.

Türk gecesinde lezzet ve kültürü yakından tanıyorlar
19 Temmuz 2018 - 15:40
banner

Turizmin başkenti Antalya’ya gelen turistler tatillerini yaptıkları otellerde Türk kültürünü ‘Türk gecesi’ ile öğreniyor.

Turizm başkenti Antalya’ya gelen turistlere Türk kültürü ‘Türk Gecesi’ ile tanıtılıyor. Manavgat Kızılağaç’ta yer alan Euphoria Palm Beach Resort Hotel mutfak ekibi ve Mutfak Şefi Mustafa Doğan eşliğinde, Türk gecesinde Türkiye’nin dört bir yanından lezzetleri misafirlere sunuluyor.

Genel Müdür Hacı Ömer Özkul, 250’yi aşkın Türk Mutfağı lezzetlerini, gelen konuklara sunduklarını belirterek, her hafta Çarşamba günü Türk gecesi düzenlediklerini söyledi. Özkul, “İki haftada bir de gala gecemiz oluyor. Yöresel Türk yemekleri yapıyoruz. Özellikle yabancı misafirlerimiz Tük yemeklerine karşı büyük ilgi duyuyorlar. Et ve et ürünlerinden oluşan yöresel yemeklerimizin tariflerini dahi isteyen çok sayıda misafirimiz oluyor. Türk geceleri ile hem Türk mutfağımızın zenginliğini hem de kültürümüzü tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co