Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü, “2017 Kepez’in en başarılı dönemiydi”

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, AK PARTİ KEPEZ İLÇE TEŞKİLATI’NDA DÜZENLENEN DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI.

Tütüncü, “2017 Kepez’in en başarılı dönemiydi”
24 Ocak 2018 - 14:53

AK Parti Kepez ilçe danışma meclisi toplantısına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2017 yılının en başarılı dönemleri olduğunu söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen danışma meclisi toplantısına katıldı. Başkan Tütüncü, 2017 yılının değerlendirmesini yaparak, bu yılın Kepez’in en başarılı dönemi olduğunu açıkladı. AK Parti Kepez Teşkilatı üyelerine başarılı geçen 2017 yılı hizmetlerini aktaran Tütüncü, gelecek seçimlerde başarıyı yükseltmek için bilinçli, özverili ve dikkatli çalışılmasını istedi.

İmar sorunları

Yeşilırmak Caddesi’nin doğusunda kalan ticari alanlar hariç, Sütçüler Mahallesi’nin bir bölümünü kapsayan Vakıflar arazisi sorununu çöpe attıklarını duyuran Başkan Tütüncü, Yeni Emek Mahallesi’ndeki örnek kentsel dönüşüm çalışmasında inşaatların başladığını ve 5 mahallede yeni kentsel dönüşüm planlamasının bitmek üzere olduğunu söyledi. Fevzi Çakmak Mahallesi’nin 30 yılık tapu sorunu ile Akdeniz Sanayi Sitesi’nin genişleme sorununu çözdüklerini belirten Tütüncü, 2017 yılında yapılanların saymakla bitmeyeceğini kaydetti.

“Kepez’in ciddi sorunu kalmadı”

Kepez’in Antalya’nın en büyük ilçesi olduğunu hatırlatan Tütüncü, Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin iyi geçmesi açısından Kepez’de önemli bir başarıyı yakalamak zorunda olduklarını söyledi. Belediye çalışmaları noktasında çok ciddi sıkıntıları kalmadığını belirten Tütüncü, “Birkaç bölgede spesifik sorunlarımız var. Onları da sürekli istişare ederek çözümü için çalışıyoruz. Atılması gereken adımları en iyi şekilde atmaya çalışıyoruz” dedi.

Taş’tan Dokuma teşekkürü

AK Parti Kepez İlçe Başkanı İbrahim Ethem Taş’da, teşkilattaki yenilikleri anlattı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Antalya’ya kazandırdığı Dokuma konusuna da değinen Taş, Dokuma’nın halka kazandırılmasında belediyenin çok önemli bir başarı kaydettiğini vurguladı. Dokuma sorununun çözümlemesinin çok ciddi bir iş olduğunu anlatan Başkan Taş, Tütüncü’ye teşekkür etti. Kepez Belediyesi Şefkat ve Huzurevi’nin 26 Ocak Cuma günü yapılacak resmi açılışına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılacağını belirten Taş, teşkilat üyelerini de açılışa davet etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -