Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü, öğrencilerle okul bahçesini ağaçlandırdı

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, AYTEN ÇAĞIRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE OKUL BAHÇESİNE FİDAN DİKTİ.

Tütüncü, öğrencilerle okul bahçesini ağaçlandırdı
12 Nisan 2018 - 13:26
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ayten Çağıran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle okul bahçesine fidan dikti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ayten Çağıran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin okul bahçesini ağaçlandırma talebini yerine getirerek, ilk fidanı kendi dikti. Toprakla buluşturdukları ağaçların uzun ömürlü olması temennisinde bulunan Tütüncü, “Sizler de ağaçlarınız ile birlikte büyüyün. Belki yine beraber oluruz ve bu ağaçların büyüdüğünü görürüz” dedi. Öğrencilere gençliklerinin kıymetini bilmelerini tavsiye eden Tütüncü, hayatlarını güzellikle yaşarken gelecek planlarını yapmalarını da özelikle tavsiye etti.

Kepez’e 20 okul daha yapılıyor

Göreve geldiklerinde ilçede 150’ye yakın okul olduğunu, görev sürecinde ise 100 tane daha yapıldığını belirten Hakan Tütüncü, şu anda 20 okulun daha inşaat halinde olduğunu söyledi. Bu okulların çoğunluğunun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapıldığını belirten Tütüncü, hepsinin mülkiyet sorununun Kepez Belediyesi tarafından çözdüğünü de vurguladı. Eğitime önem vermelerinin nedeninin gençleri önemsemelerinden kaynaklandığını belirten Tütüncü, “Gençlerimiz ve çocuklarımız için verilen her hizmet sizleri ne kadar çok sevdiğimizin kanıtıdır. Amacımız, sizleri çok daha güzel günlerde görmek” dedi.

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Ayten Çağıran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine sokak kauçuğu, zeytin ve limoni servi çeşidinden oluşan 300 ağaç fidanı dikildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co