Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü Salda’yı tanıttı

epez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Lavanta kokulu Kuyucak Köyü ile birlikte ziyaret ettiği ve Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Salda Gölü’nü, sosyal paylaşım adresinde canlı yayınla tanıttı. Tütüncü’nün canlı yayınını binlerce kişi izledi.

Tütüncü Salda’yı tanıttı
23 Temmuz 2017 - 9:54
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Lavanta kokulu Kuyucak Köyü ile birlikte ziyaret ettiği ve Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Salda Gölü’nü, sosyal paylaşım adresinde canlı yayınla tanıttı. Tütüncü’nün canlı yayınını binlerce kişi izledi.

Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanı Hakan Tütüncü, Burdur ve Isparta’daki bazı ilçe belediyelerini ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü, bölgenin turistik yerlerinde de incelemelerde bulundu.

Tütüncü, göller yöresindeki ziyaretine önemli bir gül üretim merkezi olan Isparta’nın Güneykent ilçesi ile başladı. Belediye Başkanı Fahrettin Gözgün tarafından karşılanan Tütüncü, Güneykent Belediyesinin bir projesi olan ve kadınların gül ve halıyla ilgili üretim yaptığı Gülevi’nde ağırlandı. Burada halı dokuyan ve üretilen objeleri inceleyen Tütüncü, daha sonra Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak’ı makamında ziyaret etti.

Tütüncü, lavanta kokulu köyde

Tütüncü, ziyarettin ardından Lavanta Kokulu Kuyucak Köyü’ne giderek, buradaki lavanta bahçelerini gezdi. Üreticilerle sohbet eden Başkan Hakan Tütüncü, “Isparta’nın lavanta bahçeleri bir harika. Lavanta bahçeleri, şehrin turizmden pay alabilmesi için kıymetli bir fırsat.” dedi.

Tütüncü, Maldivler’de!

Başkan Tütüncü ve beraberindeki heyet, lavanta bahçelerinden sonra Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Burdur’un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü’ne hareket etti. Tütüncü ve beraberindekiler Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek’in ev sahipliğinde beyaz kumuyla, turkuaz sularıyla ziyaretçilerini büyüleyen Salda Gölü havzasını gezdiler.

Canlı yayınla Salda Gölü’nü tanıttı

Tütüncü, mutlu olduğum bir yeryüzü cenneti, diye söz ettiği Salda Gölü’nü, sosyal paylaşım adresinden yaptığı canlı yayınla tanıttı. Tanıdım videoları ise kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

“Mutlu olduğum bir yeryüzü köşesi”

Doğa harikası Salda Gölü’nün, Türkiye’nin Maldivleri olduğunu anımsatan Tütüncü, şunları söyledi: “Çok özel ve güzel bir nokta olan Salda Gölü’nde eşsiz, güzel bir mavi, mavinin birçok tonu var. İnanılmaz güzel bir doğa. İnsan burada kendisini Cennette hissediyor. Her geldiğimde çok farklı bir duygusallığa bürünüyorum. İnanılmaz bir doğası, tertemiz bir havası var. Mutlu olduğum bir yeryüzü köşesini, ülkemizin çok sevdiğim bir noktasını tanıtmaktan dolayı da mutluyum.. Bir başkadır benim memleketim. Bu güzel ülkeyi Allah sonsuza kadar bizim ülkemiz, bizim vatanımız, bizim toprağımız kılsın. Çünkü ne yana bakarsak bir farklı güzellik ne yana bakarsak ayrı bir cazibe, çekicilik ve gizem var.”

Göller yöresi ziyareti, Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek’in belediyenin sosyal tesislerinde verdiği yemeğin ardından sona erdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co