Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü’den esnaf ziyareti

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, TEOMANPAŞA MAHALLESİ ESNAFI İLE BULUŞTU.

Tütüncü’den esnaf ziyareti
07 Şubat 2018 - 12:39

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi esnafı ile buluştu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi esnafını ziyaret etti. Belediye meclis üyeleri, bürokratları, mahalle muhtarı ve AK Parti Kepez Teşkilatı üyeleri ile birlikte güne esnaf ziyaretiyle başlayan Tütüncü, kahvaltısını da Teomanpaşa sakinleriyle birlikte yaptı. Başkan Tütüncü, kahvaltının ardından Teomanpaşa’da bulunan esnafları tek tek ziyaret etti.

“El birliği ile daha güzel bir Kepez”

Başkan Tütüncü, esnafın istek ve dileklerine de kulak verdi. Teomanpaşa Mahallesini karış karış gezen Başkan Tütüncü, ziyaret ettiği dükkanlarda esnafın, halini hatırını sordu, vatandaşlarla sohbet etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ve vatandaşların hizmetlerle ilgili istek ve sorunlarını da not alarak, en kısa sürede çözüme kavuşturulması sözünü verdi. Esnaf ve vatandaşlardan gelecek her türlü öneriye açık olduklarını dile getiren Tütüncü, esnaf dostu bir belediye olduklarını, el birliği ile Kepez’i daha iyi, daha güzel noktalara taşıyacaklarını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr