Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Uysal, bale okulu öğrencilerini ağırladı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, RUSYA’DA KATILDIKLARI ŞAMPİYONADA FARKLI KATEGORİLERDE BİRİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLLERİ KAZANAN BALE OKULU ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI.

Uysal, bale okulu öğrencilerini ağırladı
24 Ocak 2018 - 12:03
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Rusya’da katıldıkları şampiyonada farklı kategorilerde birincilik ve üçüncülük ödülleri kazanan bale okulu öğrencilerini ağırladı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba gerçekleştirdiği Randevusuz Görüşme saatleri devam ediyor.

Belediye fuayesinde yer alan Turunç Masa’da mesaiye başlayan Başkan Uysal, bu hafta Rusya’da 80 bale okulunun katılımıyla düzenlenen şampiyonada finallere çıkma başarısı gösteren ve farklı kategorilerde birincilik ve üçüncülük ödülleri kazanan Maria Yılmaz Bale Okulu öğrencilerini ağırladı. Okulun kurucusu Maria Yılmaz ve öğrencileri gösterdikleri başarıdan dolayı kutlayan Başkan Uysal, “Muratpaşa’mızda sanatın ve sporun ayrılmaz bir parçası haline gelmesi için çalışıyoruz. Özellikle çocuklarımızın bu şekilde yetişmeleri için elimizden gelen tüm çabayı ortaya koyuyoruz” diye konuştu. Ancak bu çabanın okulda muhakkak desteklenmesi gerektiğini dile getiren Ümit Uysal, “Tiyatro ve bale eğitimleri ilkokul düzeyinde başladıktan sonra seçmeli ders olarak eğitim programlarında yer alması gerekir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co