Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Uysal, Burdurlular Derneği yönetimini ağırladı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ANTALYA BURDURLULAR DERNEĞİ’NİN YENİ SEÇİLEN BAŞKANI ÖNDER KURNAZ VE YÖNETİM KURULUNU AĞIRLADI.

Uysal, Burdurlular Derneği yönetimini ağırladı
27 Mayıs 2018 - 11:30
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Burdurlular Derneği’nin yeni seçilen Başkanı Önder Kurnaz ve yönetim kurulunu ağırladı.

Antalya Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz ve yönetim kurulu Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Yeni yönetime başarılar dileyen Başkan Uysal, Muratpaşa’yı kentin ortak aklıyla yönetmek konusunda ortaya koyulan çabada hemşeri derneklerinin önemli bir yer tuttuğunu söyledi. Antalya’nın sadece Türkiye’nin değil dünyanın farklı birçok coğrafyasından insana kucak açmış bir kent olduğunu belirten Başkan Uysal, “Bizler de bu zenginliği değerlendirebilmek için Türkiye’de tek, Avrupa’da ise örnekleri sınırlı Muratpaşa Ortak Akıl Merkezleri Abdullah Sevimçok Yerleşkesi’ni hizmete açmak için artık gün sayıyoruz” dedi.

Merkezin tanıtımının CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir törenle yapıldığını hatırlatan Başkan Uysal, yerleşkenin sivil toplum ve inovasyon merkezi, mutfak sanatları işliği, yeri ürünler bedesteni, kreş, AR-GE, AB Danışma ve Proje Ofisi’yle bir bütünlük arz edeceğini söyledi. Başkan Uysal, merkezin işletme planı hazırlıklarının son sürat devam ettiğini ifade etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim