Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Uysal: “Mutlu bir Muratpaşa’da yaşıyoruz”

UKRAYNA KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ BAŞKANI OLESYA MERCAN, MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’I ZİYARET ETTİ

Uysal: “Mutlu bir Muratpaşa’da yaşıyoruz”
20 Temmuz 2018 - 11:14
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Pamfilya ruhuyla hep bir arada mutlu bir Muratpaşa’da yaşıyoruz” dedi.

Ukrayna Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Olesya Mercan, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Ziyarette Mercan, 2017 yılında resmi kuruluş çalışmalarını tamamlayan dernek hakkında Başkan Uysal’a bilgi verdi. Derneklerinin Ukrayna halk şarkıları söyleyen bir koro etrafında bir araya gelmeleriyle kurulduğunu belirten Mercan, geçen yıl kasım ayında açılış konserini yaptıklarını sözlerine ekledi.

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Başkan Uysal, Anadolu topraklarında binlerce yıldır kardeşliğin, dostluğun, sevgi ve saygının paylaşıldığını belirtti. Başkan Uysal, “Yaşadığımız bu coğrafya geçmişte ‘Değişik kültür ve topluluklardan gelen insanların barış içinde mutlu yaşadığı yer’ anlamasına gelen Pamfilya olarak biliniyordu. Muratpaşa’da bu Pamfilya ruhunu sürdürüyoruz. Dünyanın ve Türkiye’nin tüm renkleri ortak paydamız Muratpaşa’da gönüllerini buluşturmuş durumda. Pamfilya ruhuyla hep bir arada mutlu bir Muratpaşa’da yaşıyoruz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co