Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Uysal’ın hafta sonu mesaisi

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, HAFTA SONU ALANYA VE ELMALI İLÇESİ’NDEKİ ETKİNLİKLERE KATILDI.

Uysal’ın hafta sonu mesaisi
23 Temmuz 2018 - 11:34

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hafta sonu Alanya ve Elmalı ilçesi’ndeki etkinliklere katıldı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ilk durağı hafta sonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı 13. Uluslararası 34. Ulusal Abdal Musa Sultanı Anma etkinlikleri oldu. Elmalı’nın Tekke Mahallesinde düzenlenen ve Muratpaşa Belediyesi’nin de önemli destek verdiği anma etkinliklerinde Başkan Uysal’a ilgi yoğundu.

Anma etkinlikleri için Türkiye’nin dört bir yanından Tekke’ye gelen vatandaşlarla sohbet eden Başkan Uysal, “Bu dünyaya yüzyıllardır söz söyleyen Abdal Musa gibi, Yunus Emre ve Mevlana gibi evrensel değerler var. Bu topraklar bu değerleri üretmiş. Bunlara yaslanmalıyız, bunları bütün insanlığın değerleri olarak kabul ettirmek için gayret sarf etmeliyiz” diye konuştu.

Başkan Uysal, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’yla birlikte aynı gün Antalya’ya dönerken Pazar günü Alanya ilçesi’ne geçti. Başkan Uysal, Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katıldı. Başkan Uysal, Gökbel’de bir araya gelen yağlı güreş severleri selamlayan ve pehlivanlara başarı dileklerinde bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat