Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yaşlı dilencinin cebinden içki kutusu çıktı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ TARAFINDAN CAMİ MERDİVENLERİNDE DİLENİRKEN YAKALANAN YAŞLI ADAMIN CEBİNDEN İÇKİ KUTUSU, SİGARA VE ÇAKMAK ÇIKTI. DİLENCİNİN ÜZERİNDE AYRICA 145 TL VE 5 EURO BULUNDU.

Yaşlı dilencinin cebinden içki kutusu çıktı
12 Aralık 2017 - 10:44

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından cami merdivenlerinde dilenirken yakalanan yaşlı adamın cebinden içki kutusu, sigara ve çakmak çıktı. Dilencinin üzerinde ayrıca 145 TL ve 5 euro bulundu.

Antalya’da zabıta ekiplerini karşısına görünce neye uğradığını şaşıran 79 yaşındaki dilenci, dilenmediğini merdivenlerle dinlendiğini söyledi. Yaşlı adamın üst aramasında ceketinin cebinde açılmamış içki kutusu, sigara, çakmak ile 145 lira ve 5 euro ele geçirildi. İçki kutusu zabıta ekiplerince imha edilirken, paralara ise el konuldu. Dilencilik yapmak suçundan cezai işlem uygulanan yaşlı adamın yaşlılık maaşı da aldığı bildirildi.

Diğer taraftan bazı vatandaşlar, yaşlı adamın her gün kızı ve damadı olduğu iddia edilen 2 kişi tarafından sabahın erken saatinde araçla getirilip bırakıldığını, havanın kararmasının ardından ise alındığını belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al