Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yeni Emek Kentsel Dönüşüm Projesi

ANTALYA’DA YENİ EMEK KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’Nİ HAYATA GEÇİREN HÜSEYİN SAMUT (SOLDA), ANTALYA’NIN EN BÜYÜK PROJELERİNDEN BİRİNDE YER ALDIKLARI İÇİN MUTLU OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Yeni Emek Kentsel Dönüşüm Projesi
19 Şubat 2018 - 16:12

Antalya’da Yeni Emek Kentsel Dönüşüm Projesi’ni hayata geçiren Hüseyin Samut, Antalya’nın en büyük projelerinden birinde yer aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Antalya’nın Kepez ilçesinde Yeni Emek Kentsel Dönüşüm Projesi’nin temeli geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla atılmıştı. Şenlik havasında geçen temel atma töreninin ardından Samut AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. 319 daire ve onlarca iş merkezinden oluşan projenin kente önemli ölçüde bir güzellik getireceğinin altını çizen Hüseyin Samut, kentsel dönüşümün genelinin tamamlanmasıyla yeni bir Antalya’nın gün yüzüne çıkacağını söyledi.

Antalya’nın tıpkı Dünya’nın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul gibi Türkiye’nin aynası olduğunu ve turizm faktörüyle ülkenin Dünya’ya açılan penceresi olduğunu ifade eden Samut, “Antalya’mız bugün Dünya çapında tanınan bir şehir olma unvanını taşımakta. Dünya’nın dört bir yanından misafir ağırladığımız bu güzide şehir, doğal ve tarihi değerlerinin yanı sıra modern bir yerleşim merkezi olarak da ön plana çıkacak. Dünya’ya model olmasını beklediğimiz bu çalışmalar sonucunda ise şehrimiz binlerce yıllık tarihi doku, korunmuş tabiat güzellikleri ve modern bir şehir üçlemesinin bir arada olduğu ender şehirlerden biri haline gelecek. İnsan hayatına endeksli bu çalışmaların vatandaşın da temel hak ve çıkarları ön planda tutularak yapılması da şehrimizin ileri gelenlerinin adalet gayretini gözler önüne sermektedir. Bu büyük kentsel dönüşüm çalışmalarında emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Samut Şirketler Grubu Başkanı Bekir Samut ise Yeni Emek Kentsel Dönüşüm projesinin detayları hakkında bilgiler verdi. Çok emek harcadıkları bu projenin Kepez’e hayırlı olmasını temenni eden Bekir Samut, Kepez için modern bir proje hazırladıklarını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat