Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

’Yerel Politika Gençsiz Olmaz’ Çalıştayı

KEPEZ BELEDİYESİ VE ANTALYA ÖZGECAN ASLAN GENÇLİK MERKEZİ’NİN, ÜNİVERSİTE VE LİSE ÖĞRENCİLERİYLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ‘YEREL POLİTİKA GENÇSİZ OLMAZ ÇALIŞTAYI’ SERTİFA TÖRENİ İLE SONA ERDİ.

’Yerel Politika Gençsiz Olmaz’ Çalıştayı
22 Nisan 2018 - 12:52
banner

Kepez Belediyesi ve Antalya Özgecan Aslan Gençlik Merkezi’nin, üniversite ve lise öğrencileriyle gerçekleştirdiği ‘Yerel Politika Gençsiz Olmaz Çalıştayı’ sertifa töreni ile sona erdi.

Kepez Belediyesi’nin ev sahipliğinde 3 gün süren çalıştaya, üniversite ve liselerden 40 öğrenci katıldı. Çalıştayla, gençlerin yerel yönetimi yakından tanımaları, proje ve fikirlerini beyan etmeleri, yerel yönetimlerde beklentilerinin alınması, karar alma mekanizmalarına etkin bir şekilde katılımlarının sağlanması amaçlandı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün öğrencileri, belediyenin meclis salonunda kabul etmesi ile başlayan ‘Yerel Politika Gençsiz Olmaz Çalıştayı’ katılım belgesi takdimi ile sona erdi.

Gençlere sertifika

Kepez Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen sertifika törenine Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy ve çalıştay da görev alan öğrenciler katıldı. 3 gün süren çalıştay da öğrenciler, drama çalışmaları, yerel yönetimler gençlik politikaları yasal mevzuatı, gençler tarafından oluşturulan yerel yönetim karar alma süreçlerine katılım yollarını, yerel yönetim bizi ne kadar kapsasın?, Neleri eleştirdik, neleri değiştirdik konuları tartışıldı. Çalıştay da ücretsiz Avrupa fırsatları için proje yazma eğitimi de verildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co