Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Yöreler Renkler festivali başlıyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN BU YIL 3’ÜNCÜSÜNÜ GERÇEKLEŞTİRECEĞİ YÖRELER RENKLER FESTİVALİ YARIN BAŞLIYOR.

Yöreler Renkler festivali başlıyor
22 Eylül 2017 - 10:12
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştireceği Yöreler Renkler Festivali yarın başlıyor.

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 3.’cüsünü düzenleyeceği Yöreler Renkler festivali yarın Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı’nda, kapılarını açıyor. Ukrayna’dan Rusya’ya, Ege’den Doğu Anadolu ve Karadeniz’e Muratpaşa’yı oluşturan tüm kültürlerin tanıtılacağı festival, 1 Ekim Pazar günü sona erecek. Her gün, Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı’nda farklı bir yörenin, kültürün tanıtılacağı festival Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu, yöre dernekleri, il kültür ve hemşeri dernekleriyle birlikte düzenleniyor.

Cumartesi saat 17.00’de Kent Meydanı’nda derneklerini kurduğu stantların açılışıyla başlayacak Festival, Antalya Olgunlaşma Enstitüsü’nün ‘Yörük Başları’ temalı sunumuyla devam edecek. Festivalin ilk gününde Yöreler Renkler sahnesinde Oğuz Aksaç olacak.

23 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında 9 gün sürecek olan Yöreler Renkler Festivali’nin gerçekleştirileceği Muratpaşa Kent Meydanı’nda da hazırlıklar tamamlandı. Hemşehri derneklerinin yörelerini tanıtacakları standlar kurulurken, Muratpaşa Belediyesi ekipleri de çevre düzenlemesini yaptı.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim