Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Zeytinköy’ün çocukları sertifikaların aldı

MURATPAŞA BELEDİYESİ VE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ’NÜN YEŞİLDERE MAHALLESİ’NDE BULUNAN HACI BEKTAŞ VELİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE ÇOCUKLAR İÇİN DÜZENLENDİĞİ YAZ OKULU SONRA ERDİ.

Zeytinköy’ün çocukları sertifikaların aldı
26 Temmuz 2018 - 11:52

Muratpaşa Belediyesi ve Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nün Yeşildere Mahallesi’nde bulunan Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi’nde çocuklar için düzenlendiği yaz okulu sonra erdi.

Muratpaşa Belediyesi’nin Zeytinköy için Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü’yle işbirliği 2’nci yılını tamamladı. Bu yıl Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi’nde mahallenin çocukları için açılan yaz okulu, düzenlenen gösterinin ardından sertifika töreniyle sona erdi. Üniversite öğrencileri tarafından yürütülen yaz okulu programında Türkçeden matematiğe, dramadan müziğe, resimden İngilizceye çeşitli konulardaki dersler aldı.

Muratpaşa Belediyesi’nin Ocak ayında törenle hizmete açtığı Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi’nde mahalleliye yönelik programlar kadınlar için okuma-yazma kursuyla devam edecek.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Size Özel Villa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Etkili Performans
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Basketbol Topu Seçimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Manavgat’a huzur gelecek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzman Psikolog İzmir

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cucePubg mobile pc