Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kırmızı halı geçişiyle başladı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN EV SAHİPLİĞİNDE BU YIL 54’ÜNCÜSÜ DÜZENLENEN ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ, YERLİ VE YABANCI SANATÇILARIN KIRMIZI HALIDAN GEÇİŞİYLE BAŞLADI.

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kırmızı halı geçişiyle başladı
21 Ekim 2017 - 21:03

Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl 54’üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, yerli ve yabancı sanatçıların kırmızı halıdan geçişiyle başladı.

FİLM FESTİVALİ KIRMIZI HALI GEÇİŞİ FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Expo 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin açılış töreninde sanatçıların yanı sıra, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel kırmızı halıdan geçerek salona girdi. Açılış öncesinde Türk sanatçıların yanı sıra, Akademi Ödülü, SAG ve BAFTA ödülü sahibi, ”Altın Küre”, ”Tony” ve “Emy” ödülleri adayı Amerikalı ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Christopher Walken, Amerikalı aktris Juliette Lewis, Fadik Sevin Atasoy, Necati Şaşmaz, Şoray Uzun, Birol Güven, Osman Sınav, Suzan Avcı, Necla Nazır, Tuğçe Tayfur, Ferit Aktuğ, Özlem Balcı, Şerif Gören, Şebnem Dilligil, İsmail Güneş, Atılgan Gümüş, Burçin Abdullah, Meriç Başaran, Aydın Sarman, Murat Han, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nilay Deniz, Elçin Karabulut, Duygu Çetinkaya, Ertuğrul Şakar, Ali Bilgehan Birincioğlu, Hasan Küçük, İpek Erdem, Juliette Lewis, festivalin jüri başkanı Filistinli yönetmen Elia Suleiman da kırmızı halın geçiş yaptı. Kırmızı halıda kadın sanatçılar birbirinden renkli ve şık kıyafetleriyle gazetecilere poz verdi. Gazetecilerin mikrofon uzattığı Necla Nazır, Fadik Sevin Atasoy ve Başkan Menderes Türel festivalle ilgili düşüncelerini aktardı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat