Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ahıska Türklerinden Afrin operasyonuna destek

AKDENİZ AHISKALI TÜRKLER BİRLİĞİ DERNEĞİ, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’NİN AFRİN OPERASYONUNA DESTEK VERDİ.

Ahıska Türklerinden Afrin operasyonuna destek
05 Şubat 2018 - 17:51

Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Derneği, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin operasyonuna destek verdi.

Antalya’nın Kemer ilçesi’nde bir araya gelen Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Derneği üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Operasyonuna destek açıklaması yaptı. Kemer Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte “Bir gün değil, her gün devletimizin ve milletimizin yanındayız” pankartı açan grup adına açıklama yapan Ali Mirdas, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Zeytin Dalı Operasyonu’nda gücünü ve merhametini dünyaya gösterdiğini söyledi. Vatanın bütünlüğü ve güvenliği sözkonusu olduğu zaman Türk Milleti’nin her zaman tek yürek olmayı başardığını ifade eden Mirdas, “Ahıska Türkleri olarak nerede olursak olalım devletimizin yanındayız. Vatanımıza ve bayrağımıza gönülden bağlıyız. 15 Temmuz darbe girişiminde olduğu gibi gerektiğinde davet beklemeden devletimizin hizmetindeyiz” şeklinde konuştu.

Etkinlikte AK Parti İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve MHP İlçe Başkanı Hüseyin Kara da Afrin Operasyonu’na verdikleri destekten dolayı Ahıska Türklerine teşekkür etti.

Açıklamanın ardından şehitler ve Afrin operasyonuna katılan Mehmetçik için Huzur camii Rehber İmamı Bahadır Alioğlu tarafından Fetih Suresi ve şehitlerin ruhlarına fatiha okundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat