Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yağma ve Kapkaç Olaylarının Şüphelisi Tutuklandı

Yağma ve Kapkaç Olaylarının Şüphelisi Tutuklandı
24 Kasım 2023 - 15:06

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatlarına istinaden Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği görevlilerimizce, ilimiz merkezinde meydana gelen ‘Yağma’ ve ‘Kapkaç’ olayları ile ilgili yapılan çalışmalarda;

Meydankavağı, Muratpaşa, Karşıyaka, Konuksever, Yenigün Mahallelerinde meydana gelen 6 ayrı ‘Kapkaç’ ve ‘Yağma’ olaylarının şüphelisinin (M.A.K.) isimli kişi olduğu tespit edilmiş, şüpheli kişi görevlilerimizce yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Şüpheli kişi (M.A.K.) 2 adet “Gece Vakti Yağma” ve 4 adet “Elde veya Üstte Taşınan Eşyayı Çekip Almak Suretiyle Hırsızlık-Kapkaç” suçlarından olmak üzere 6 ayrı dosyadan Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş ve çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanmıştır.

Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması amacıyla bu zamana kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımız aynı kararlılıkla devam edecektir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat