Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ailesi yıllardır bulunamayan Umut’tan acı haber

ANTALYA’DA 10 YIL ÖNCE GEÇİRDİĞİ KAZANIN ARDINDAN YATAĞA BAĞIMLI HALE GELEN VE KAMUOYUNDA ‘UMUT’ OLARAK BİLİNEN ‘MUSTAFA ÖZ’ İSMİYLE KİMLİK ÇIKARILAN GENÇ, TEDAVİSİNİN DEVAM ETTİĞİ HASTANEDE BU SABAH SAATLERİNDE HAYATINI KAYBETTİ.

Ailesi yıllardır bulunamayan Umut’tan acı haber
23 Ocak 2018 - 14:14

Antalya’da 10 yıl önce geçirdiği kazanın ardından yatağa bağımlı hale gelen ve ev hanımı Gülsüm Kabadayı’nın koruyucu annelik yaptığı ’Umut’ hayatını kaybetti.

Aksu ilçesinde 30 Ağustos 2008 tarihinde trafik kazasında ağır yaralı olarak Akdeniz Üniversitesi Hastanesine kaldırılan genç, tedaviye alındı. Ailesine ulaşılamayan ve felç kalan kimseniz gence hastanede ’Umut’ adı verildi. Ev hanımı Gülsüm Kabadayı ise hastanede tanıdığı ’Umut’a koruyucu annelik yapmaya başladı. Gülsüm Kabadayı, yaklaşık 3 yıl önce Umut ile birlikte Korkuteli ilçesinde yaşamaya başladı.

Ailesinin bulunamaması üzerine ‘Mustafa Öz’ ismiyle kimlik düzenlenen ve doğum tarihi 1 Ocak 1992 olarak yazılan Umut, 13 Ocak Cumartesi günü durumunun ağırlaşması üzerine ambulansla önce Korkuteli Devlet Hastanesine ardından Antalya’da özel bir hastaneye sevk edildi. Burada 10 gündür yoğun bakımda bulunan Umut, bu sabah saat 07.30’da zatürreye bağlı çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybetti.

Umut’un cenazesi, bugün Korkuteli ilçesi Paşa Mezarlığında defnedilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al