Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya Mahmutseydi yolu yenileniyor

ALANYA BELEDİYESİ, MAHMUTSEYDİ MAHALLESİNİN YENİKÖY VE HACIKERİMLER BAĞLANTI YOLUNUN GÜVENLİK GEREKÇESİ İLE ULAŞIM KOORDİNASYON MERKEZİ (UKOME) KARARIYLA KAPATILMASININ ARDINDAN, TAŞDİBİ MEVKİİNDE SAÇKESİĞİ VE ÇİLÜBÜK GÜZERGÂHINDA İYİLEŞTİRME VE DÜZENLEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI.

Alanya Mahmutseydi yolu yenileniyor
20 Aralık 2018 - 16:10
banner

Alanya Belediyesi, Mahmutseydi Mahallesinin Yeniköy ve Hacıkerimler bağlantı yolunun güvenlik gerekçesi ile Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararıyla kapatılmasının ardından, Taşdibi Mevkiinde Saçkesiği ve Çilübük güzergâhında iyileştirme ve düzenleme çalışması başlattı.

Alanya Belediyesi, Mahmutseydi Mahallesinde vatandaşların mağduriyetini gidermek için çalışmalara başladı. Mahmutseydi Mahallesinin Yeniköy ve Hacıkerimler ile olan bağlantısını sağlayacak olan Taşdibi Mevkiinde Saçkesiği ve Çilübük yolunda iyileştirme ve düzenleme çalışması başlatan Fen İşleri ekipleri, yol güzergâhındaki derelerde menfez çalışması da yapıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co