Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya Sugözü’ne içmesuyu

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNE BAĞLI SUGÖZÜ MAHALLESİ’NDEKİ İÇMESUYU SORUNUNU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SONA ERDİRDİ.

Alanya Sugözü’ne içmesuyu
24 Ocak 2018 - 12:45
banner

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Sugözü Mahallesi’ndeki içmesuyu sorununu Büyükşehir Belediyesi sona erdirdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Alanya’nın Sugözü Mahallesi’nin su sorununu 700 bin liralık yatırımla ortadan kaldırdı. ASAT ekipleri mahalleye önce Üzümlü hattından bir hat bağladı. Ardından 200 tonluk su deposu yaptı. Kısa sürede Üzümlü’den yeni bir hatla mahalleye ilave su getirildi. Tamamlanan su deposuna ana boru hattı ve şebeke hattı bağlantıları yapıldı. Çalışmalar tamamlanırken, bugünden itibaren mahalleye yeni şebeke ve depodan su verilmeye başlanacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Sugözü Alanya’nın en önemli mahallelerinden biri. Yıllara dayanan bir su sorunu yaşıyorlardı. Bugünden itibaren mahallenin su sorunu tamamen bitecek. Bu iş için yaklaşık 700 bin lira harcadık. Sugözü’ne hayırlı ve uğurlu olsun “ dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -