Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Demre Çayı Köprüsü hizmete açıldı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DEMRE ÇAYI ÜZERİNE YAPIMINA BAŞLADIĞI KÖPRÜ İNŞAATINI 40 GÜNDE TAMAMLADI.

Demre Çayı Köprüsü hizmete açıldı
24 Ocak 2018 - 13:16
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Demre Çayı üzerine yapımına başladığı köprü inşaatını 40 günde tamamladı.

Demre Köşkerler ile Kaş Dirgenler bağlantı yolu üzerinde bulunan eski köprü, güvenli ulaşım sağlamadığından dolayı Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yıkıldı. Ekipler yeni köprü inşaatını 40 gün gibi kısa bir sürede tamamladı. Son olarak korkulukları da tamamlanan köprü güvenli bir hale geldi. Çevre düzenlemesi de yapılan köprünün Köşkerler ve Dirgenler arasındaki ulaşımı sağlayacak.

Güvenli ve sağlam köprü

Köprü yapımı hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, “Köprümüzü yenilemek için çalışmalarımızı yürütüyorduk. Çok hızlı bir şekilde yeni köprümüzü tamamladık. Artık vatandaşlarımız güvenli ve sağlam bir köprü üzerinden geçerek yolculuklarına devam edecek. Daha önce Köşkerler yolunu da asfaltlamıştık. Böylece bölgedeki yol ve köprü çalışmalarımızı tamamlamış oldum. Yeni köprümüz halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -