Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’ya cenaze hizmetleri binası

ALANYA BELEDİYESİ CENAZE HİZMETLERİ BİNASI’NI FAALİYETE GEÇİRİYOR.

Alanya’ya cenaze hizmetleri binası
29 Ocak 2018 - 16:14

Alanya Belediyesi Cenaze Hizmetleri Binası’nı faaliyete geçiriyor.

Alanya’nın Oba Mahallesi’nde ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında inşa edilen Cenaze Hizmetleri Binası inşaatında sona geldi. Binada, 4 adet 12 üniteli morg, otopsi odası ve savcı odası, cenaze yıkama odaları, bekleme salonları, ziyaretçiler için bay ve bayan mescit, personel odaları, idare odaları yer alıyor.

Taziye için ayrı bölüm var

Birçok hizmetin ayna anda verilebileceği Cenaze Hizmetleri Binası’nda vatandaşların taziyeleri kabulü için de ayrı bir alan oluşturuldu. Ayrıca cenaze namazı kılma yeri, cenaze hizmetleri için kullanılan çadır ve sandalye depolama binası, cenaze araçları için de otopark alanı bulunuyor.

Bütün cenaze işlemleri tek alanda toplanıyor

Cenaze Hizmetleri Binası hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Büyüyen Alanya’mızda halkımıza cenaze hizmetleri konusunda daha verimli ve konforlu hizmet verebilmek amacıyla Oba’da Cenaze hizmetleri binasını faaliyete geçiriyoruz. İnşaatı büyük ölçüde tamamlandı. Kısa zamanda hizmete sunacağız. 1 Milyon 300 bin TL’ye mal olan binamızda cenaze hizmetleri kapsamındaki tüm işlemler tek bir alanda toplanmış olacak. Halkımıza en iyi ve en modern hizmeti vermek için çalışıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al