Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya çeviri ofisi

Antalya çeviri ofisi
20 Mart 2018 - 13:13

Türkiye’nin pek çok farklı bölgesine profesyonel tercüme hizmeti veren firmamız, her alan için farklı uzman deneyiminden faydalanarak, tercüme hizmetini sunmaktadır. Özellikle, hukuk, mühendislik, akademik ve teknik konularda makalelerin tercüme edilmesi hususu için bu alanlarda uzmanlaşmış kişiler ile tercüme hizmeti verilmektedir. Bu sayede, tercümeler hem içerik açısından hem de doğruluk açısından daha başarılı sonuçlar vermektedir. Uzman ekibimiz ile profesyonel tercüme hizmetlerinden ayrı olarak metin kontrolü yapan kalite yönetim birimi ile aktif şekilde faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bu husus, profesyonel tercümeyi genel tercümeden ayıran uzmanlık alanına dayandırmaktadır.

Bunların yanı sıra profesyonel tercüme hizmeti ile ileri derecede terminoloji bilgisi de metin içeriklerinde bulunmaktadır. Uzmanlık bilgisi gerektiren tüm tercüme hizmetleri için https://www.protranslate.net/tr/antalya-ceviri-ofisi/ web sitesini ziyaret ederek, profesyonel tercüme ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

Noter onaylı tercümeler yeminli tercüme olarak da bilinmektedir. Firmamız, kurum ve ilgili makamlara sunulacak olan noter onaylı tercüme hizmeti de vermektedir. Özellikle, hukuki yazı, sözleşme ve akademik makaleler ile ilgili bazı kurumlar tercümenin noter onaylı olmasını tercih etmektedir. Bu durumda hem tercümenin makale içeriğinin asını en iyi şekilde yansıtır olması gerekmekte hem de noter tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda farklı şehirlerde dahi bulunsanız profesyonel tercüme hizmeti noter onaylı şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Tek yapmanız gereken, firmamız ile ister telefon aracılığıyla isterseniz

https://www.protranslate.net/tr/antalya-ceviri-ofisi/ adresi ile iletişime geçerek, noter onaylı tercümenin tarafınıza gönderilmesini sağlamaktır. Tercüme, isteğe bağlı olarak ıslak imzalı şekilde kargo ile tarafınıza gönderilebilir, dilerseniz online olarak da platform üzerinden tercümeyi temin edebilirsiniz.

Tercümelerde Kalite Kontrol Nedir?

Redaksiyon adı ile bilinen tercümelerde kalite kontrol işlemi, tercümesi tamamlanmış metinlerin ana metne bağlı kalarak, metin içeriğinin kontrolü yapılarak, gerekli yerlerde düzeltmelerin sağlanmasıdır. Bu noktada, kaynak ve hedef metin büyük önem taşımaktadır. Kaynak ve hedef metne göre yapılacak olan kalite kontrolleri, eksik ya da yanlış kısımların düzeltilmesini sağlayarak, ana metnin doğruluğunu kanıtlamaktadır. Firmamızın uzman bir ekibi tarafından yapılan tüm kontroller tercümenin daha doğru ve hatalardan arındırılmış şeklini ortaya çıkartmaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al