Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Kepez meclisinden şehidimize vefa

Antalya Kepez meclisinden şehidimize vefa
03 Şubat 2022 - 21:45

Kepez Belediye Meclisi’nde, Antalya’da görevi başında şehit olan polis memuru Onur Küçük’ün isminin Şafak Mahallesi Şehit Binbaşı Erdoğan Caddesi ile 4250 sokak kesişimindeki park alanına verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Kepez Belediye Meclisi’nin, Şubat ayı olağan toplantısı yapıldı. Kepez Belediyesi Başkan Vekili Serhat Demir, başkanlığında toplanan mecliste, 14 yazılı, 1’i önerge olmak üzere 15 gündem maddesi görüşüldü. Partilerin grup başkanlarının gündem konuşmalarının ardından, meclis maddelerinin görüşülmesine geçildi. Kepez Belediye Meclisi, Şubat ayı olağan toplantısında, şehitlerin isimlerinin yaşatılmasına yönelik duyarlılığını bir kez daha gösterdi.  Antalya’da 22 Eylül 2020’de görevi başında geçirdiği trafik kazasında şehit olan polis memuru Onur Küçük’ün ismi Kepez’de parkta yaşatılacak. Şehit Binbaşı Erdoğan Caddesi ile 4250 sokak kesişimindeki park alanına şehit polis memuru Onur Küçük’ün isminin verilmesi kararı oy birliğiyle kabul edildi. Kepez Belediye Başkan Vekili Serhat Demir, tüm şehitlere Allah’tan rahmet, ailelerine de sabır dileklerini ilettiği mecliste, “Meclis üyelerimize kararlarından dolayı çok teşekkür ederim. Kepez Belediyesi olarak, her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız” dedi.

Okul alanından pazar alanına kadar birçok karara imza atılan Kepez Belediye Meclisi’nin Şubat ayı olağan toplantısı, 2 oturum halinde gerçekleştirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al