Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da Adliyesine polis merkezi

ANTALYA ADLİYESİNDE HİZMET EDECEK OLAN POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILDI.

Antalya’da Adliyesine polis merkezi
12 Şubat 2018 - 16:52
banner

Antalya Adliyesinde hizmet edecek olan polis merkezi amirliği düzenlenen törenle açıldı.

Merkezin açılışını, Vali Münir Karaloğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya tarafından gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan Vali KAraloğlu, Antalya Adalet Sarayı’nın bulunduğu bölgenin bir adalet kampüsü haline geldiğini vurguladı.

Adliyeye günde 10 bine yakın kişi ve binlerce personel geldiğini kaydeden Vali Münir Karaloğlu, “ Gelenlerin güvenliği bizim için önemlidir. Ayrıca buraya genelde davalı ve davacılar birlikte geliyor. Gazetelerin üçüncü sayfalarında adliye bahçelerinde meydana gelen olayların haberlerini görüyoruz, çok şükür Antalya’da böyle bir olay yaşanmadı ama yine de gerekli güvenlik önlemlerini almamız gerekiyor. Polis merkezinde 65 emniyet personeli görev yapacak.”dedi.

Açılışın ardından polis merkezini gezen Vali Karaloğlu, daha sonra adliye içinde incelemelerde bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -