Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ASMO’da bilgilendirme semineri gerçekleşti

ANTALYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI’NDA(ASMO) 2018 YILINDA SERBEST MESLEK MENSUPLARI VE BASİT USULE TABİ VERGİ MÜKELLEFLERİ İÇİN UYGULAMAYA BAŞLANILAN DEFTER BEYAN SİSTEMİ, E-SERBEST MESLEK MAKBUZU VE BES İŞLEMLERİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ASMO’da bilgilendirme semineri gerçekleşti
12 Şubat 2018 - 16:28
banner

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda(ASMO) 2018 yılında Serbest Meslek Mensupları ve Basit Usule Tabi Vergi Mükellefleri için uygulamaya başlanılan Defter Beyan Sistemi, E-Serbest Meslek Makbuzu ve BES İşlemleri konusunda bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

ASMO Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar, seminere katkılarından dolayı LUCA Proje Koordinatörü Cenk İçer’e, teşekkür etti ve günün anısına plaket takdiminde bulundu. Seminer, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -