Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da büyük ikramiye talihlisinin ortaya çıktığı iddiası

MİLLİ PİYANGO’NUN 61 MİLYON TL’LİK BÜYÜK İKRAMİYESİNİN ÇIKTIĞI DÖRT ÇEYREK BİLETTEN BİRİNİN, ANTALYA’DA BİR İLAÇ FİRMASINDA SERVİS PERSONELİ OLARAK ÇALIŞAN 25 YAŞINDAKİ MURAT TOKMAK OLDUĞU İDDİA EDİLDİ.

Antalya’da büyük ikramiye talihlisinin ortaya çıktığı iddiası
03 Ocak 2018 - 13:26

Milli Piyango İdaresinin yılbaşı özel çekilişinde 61 milyon TL’lik büyük ikramiyenin çıktığı dört çeyrek biletten birinin sahibinin bir ilaç firmasında servis personeli olarak çalışan 25 yaşındaki Murat Tokmak olduğu iddia edildi.

Milli Piyango İdaresinin yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye olan 61 milyon TL, İstanbul, Ordu, KKTC ve Antalya Muratpaşa’ya çıktı. Muratpaşa Şarampol Kavşağı’nda seyyar Milli Piyango bayii Havva-Orhan Kostakoğlu çiftinden alınan biletin talihlisinin, 6 aydır bir ilaç firmasında servis personeli olarak çalışan 25 yaşındaki Murat Tokmak olduğu iddia edildi.

9794035 numaralı çeyrek bilete isabet eden 61 milyon TL’lik büyük ikramiyenin yaklaşık 15 milyon TL’sine sahip olan Tokmak’ın, evli ve 1 çocuk babası olduğu 1 Ocak’ta iş yerinde nöbetçi olduğu, ancak o gün ve sonrasında işe gelmediği ileri sürüldü. Öte yandan, Tokmak’ın, büyük ikramiyeyi de Ankara’da Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’den tahsil ettiği iddia edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat