Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da dolu şaşkınlığı

ANTALYA’NIN AKSU İLÇESİ’NDE BULUNAN 2 MAHALLEYE AKŞAM SAATLERİNDE YAĞAN DOLU YAĞIŞI, KARA BENZER BİRİKİNTİLER OLUŞTURDU. DOLU YAĞIŞINDA HERHANGİ BİR ZARAR MEYDANA GELMEDİ.

Antalya’da dolu şaşkınlığı
16 Mart 2018 - 10:58
banner

Antalya’nın Aksu ilçesinde 2 mahallede akşam saatlerinde dolu etkili oldu. Dolu yağışında herhangi bir zarar meydana gelmediği belirtildi.

Aksu ilçesi Yurtpınar ve Murtuna Mahallelerine akşam saatlerinde başlayan dolu yaklaşık yarım saat etkili oldu. Ufak taneleri ile karı anımsatan yağış, sera kenarlarında ve yol kenarlarında birikintiler oluşturdu. Çiftçilerin seralarında herhangi bir maddi zarar oluşmadığı belirtildi.

Aksu Üretici Birliği Başkanı Turan Şahin, “Dolu yağışı akşam kısa süreli sürdü. Şu ana kadar bir maddi hasar ihbarı almadık. Bu sefer es geçti. Sera kenarlarında birikintiler oluştu” dedi. Öte yandan vatandaşlar kara benzer dolu birikintileriyle hatıra fotoğrafları çektirdi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim