Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da Fırınlara denetim

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTEREN FIRIN VE UNLU MAMULLER ÜRETEN İŞ YERLERİ DENETLENDİ.

Antalya’da Fırınlara denetim
31 Ocak 2018 - 14:03

Antalya’nın Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren fırın ve unlu mamuller üreten iş yerleri denetlendi.

Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırın ve unlu mamuller üreten iş yerlerini denetledi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki fırın ve unlu mamuller üreten iş yerlerine gerçekleştirdikleri denetimlerde genel temizlik, hijyen kuralları, çalışanların portör muayeneleri, iş yeri ruhsatlarını inceledi.

Vatandaşların temel besin maddesi olan ekmeğin üretildiği fırınları periyodik olarak denetlediklerini bildiren Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe, denetimlerde bugüne kadar herhangi bir olumsuzluğa rastlamadıklarını söyledi.

Denetimlerde ekmeklerin gramajına da özellikle dikkat ettiklerini anlatan Çataltepe, “Ekmeklerin gramajlarının büyük çoğunluğunun belirlenen limitin üstünde olduğunu tespit ettik. Üretim yerlerinin genel temizliği ve ruhsatları konusunda eksiklik bulunan iş yerlerimizi uyardık. İkinci bir denetime kadar eksikliklerin giderilmesi konusunda uyarıda bulunduk. Bu konuda fırıncılarımıza, unlu mamuller üreten iş yeri sahiplerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da denetimlerimiz rutin olarak devam edecek” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -