Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da ’Jet Fadıl’ arsaları icra yoluyla satışa sunulacak

ALMANYA’DA YAŞAYAN VATANDAŞLAR ANTALYA’DAN EV ALMAK İSTEDİ, KAMUOYUNDA ‘JET FADIL’ OLARAK BİLİNEN FADIL AKGÜNDÜZ’ÜN ŞİRKETİNE BAŞVURDU. YAKLAŞIK 18 YIL ÖNCE PROJE ÜZERİNDEN SATIŞI YAPILAN ANCAK BUGÜNE KADAR TEMELİ DAHİ ATILMAYAN EVLERİN ARSASI, İCRA KANALIYLA SATIŞA SUNULACAK. MAĞDURLARIN AVUKATI SEMİH GÖKPINAR, “KARŞI TARAF SATIŞLARIN GERÇEKLEŞMEMESİ İÇİN HER ŞEYE İTİRAZ EDİP, SATIŞI DURMAYA ÇALIŞIYOR. BU KONUDA HUKUKİ MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

Antalya’da ’Jet Fadıl’ arsaları icra yoluyla satışa sunulacak
31 Ekim 2018 - 16:52

Almanya’da yaşayan vatandaşlar Antalya’dan ev almak istedi, kamuoyunda ’Jet Fadıl’ olarak bilinen Fadıl Akgündüz’ün şirketine başvurdu. Yaklaşık 18 yıl önce proje üzerinden satışı yapılan ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, icra kanalıyla satışa sunulacak. Mağdurların Avukatı Semih Gökpınar, “Karşı taraf satışların gerçekleşmemesi için her şeye itiraz edip, satışı durmaya çalışıyor. Bu konuda hukuki mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Antalya’da yaşayan serbest avukat Semih Gökpınar, Almanya’da yaşayan müvekillerinin yıllar önce Antalya’dan bina almak istediklerini ve bu yüzden piyasada ’Jet Fadıl’ diye tanınan Fadıl Akgündüz’e ait Jetpa Pazarlama Limited Şirketi’nden konut aldıklarını söyledi.

Aradan geçen sürede, evlerin temeli atılmayınca mağdurların yasal yollara başvurduğunu belirten Akgündüz, “Dava açıldı ve kazanıldı. Bu sayede icrayla tahsil yoluna geçildi. İcrayla tahsil edilirken bu arsalar haciz edildi. Bu arsalar Havaalanı yolu tarafında, ve çok değerli. Yaklaşık 43 bin 400 metrekare civarı ve kıymet takdirlerine ise 16 milyon 276 bin TL değer biçildi” dedi.

Arsaların 4 Aralık’ta icra yoluyla satışa çıkarılacağını ifade eden Avukat Gökpınar, “Karşı taraf satışların gerçekleşmemesi için her şeye itiraz edip, satışı durmaya çalışıyor. Bu konuda hukuki mücadelemize devam edeceğiz. Bunları sattırarak mağdur insanların alacaklarına kavuşmasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Gökpınar, arazinin borcu karşılar nitelikte olduğunu dile getirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al