Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da okulda mahsur kalan kediyi polis kurtardı

ANTALYA ALDEMİR ATİLLA KONUK LİSESİNİN BAHÇESİNDE OYUN OYNAYAN ÇOCUKLAR, İÇERİDE MAHSUR KALAN KEDİYİ İZLEDİ.

Antalya’da okulda mahsur kalan kediyi polis kurtardı
12 Mayıs 2018 - 15:54

Antalya’da bir lisede kilitli kalan kediyi polis kurtardı.

Edinilen bilgiye göre, Muratpaşa ilkesi Kızıltoprak Mahallesi Aldemir Atilla Konuk Lisesi bahçesinde top oynayan çocuklar kilitli olan okul içinde bir kedi miyavlama sesi duydu. Kediyi dışarı çıkaramayan çocuklar polis ve itfaiyeden yardım istedi. Bahçedeki tüm çocuklar ise kitli kalan kediyi endişeli bakışlarla izledi. Okula gelen polis kedinin kaldığı yerde incelemelerde bulundu. Camları kırmak istemeyen polis, okul görevlilerine telefonla ulaşırken, bir taraftan da kediyi kurtarmanın yollarını aradı. Okul etrafını dolaşan polis açmayı başardığı bir pencereden kediyi kucaklayarak kurtardı. Kediyi kucağında bir süre seven polis, daha sonra çocukların olduğu yere bıraktı.

Polise ihbarda bulunan ilkokul 4. sınıf örencisi Emir Botan Kaya, “Bahçede top oynuyorduk. Sesler üzerine kedinin okulda kilitli kaldığını gördüm. Polisi aradım ve amcalar kurtardı” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al