Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da sarıl bana sosyal deneyi

Antalya’da 15 yaşındaki gencin yaptığı sosyal deney vatandaşların dikkatini çekti. Gözlerini bağlayıp, kollarını açan ve boynuna üzerinde ‘sarıl bana’ yazılı tabela yazan gence bir çok kişinin sarıldığı gözlendi.

Antalya’da sarıl bana sosyal deneyi
05 Temmuz 2017 - 11:02

Antalya’da 15 yaşındaki genç ’sarıl bana’ sosyal deneyi için gözlerini bağlayarak kollarını açtı, yoldan geçen vatandaşlara sımsıkı sarıldı. Bazı vatandaşlar genci dilenci zannederken, bazıları ise sarıldı.

Antalya’da 15 yaşındaki gencin yaptığı sosyal deney vatandaşların dikkatini çekti. Kayserili Burak Memiş, Muratpaşa Kazım Özalp Caddesi’nde bir süs havuzunun önüne gelerek sosyal deney yapmaya karar verdi. Ramazan Bayramı’ndan hemen önce caddenin en işlek olduğu saati seçen genç gözünü bağladı, kollarını iki yana açtı. Boynuna, üzerinde “Sarıl bana” yazılı bir tabela asan genci, bir arkadaşı da telefon kamerasıyla görüntüledi. Bazı vatandaşlar genci dilenci zannederken, bazıları ise durarak bir müddet izledi. Yaklaşık 1 saat süren deneyde yoldan geçenlerden bazıları gence sarılmaktan çekindiği gözlenirken, bazıların ise sımsıkı sarıldı. 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken gence bazı turistlerin de sarıldığı gözlendi. Son olarak gence zabıta sarıldı ve deney sonlandırıldı.

Samimiyete ihtiyacımız var

Çekilen videolar ise sosyal medya üzerinden ‘Sarıl Bana’ başlığıyla paylaştı. Deneyi yapan Memiş, “Son günlerde ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı artık toplumun samimiyete ihtiyacı olduğunu düşündüm ve bu videoyu çektim. Yaklaşık 4 aydır bu Youtube işiyle uğraşıyorum. Videolarımı telefon kamerasıyla çekiyorum ve eğlenerek yapıyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al