Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Pamfilya’dan iftira tepkisi

PAMFİLYA OTOBÜS A. Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET İNCE, ŞİRKETLERİNİN HİZMETLERİ HAKKINDA KARALAMA KAMPANYASI YÜRÜTÜLDÜĞÜN BELİRTEREK, KAMPANYAYI YÜRÜTEN KİŞİLERE SERT TEPKİ GÖSTERDİ.

Pamfilya’dan iftira tepkisi
05 Temmuz 2017 - 10:58

Pamfilya Otobüs A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İnce, şirketlerinin hizmetleri hakkında karalama kampanyası yürütüldüğün belirterek, kampanyayı yürüten kişilere sert tepki gösterdi.

Pamfilya Otobüs A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İnce, yaptığı yazılı açıklama ile Pamfilya A. Ş.’yi 2012 yılında kurduklarını ve esnafa faydalı olmak için gece gündüz çalıştıklarını kaydetti. “Pamfilya otobüs A.Ş şirketi kısa hatlarda çalışıyor. Eksik araç çalıştırıyor” gibi iftiralarla bazı kişiler tarafından karalama kampanyasının başlatıldığını belirten İnce, “Belediyenin alacağı otobüsleri almaması esnafın alması ve esnafımızı ileri götürme gayretlerimizin bazı kişileri çok rahatsız ettiğini ve yapılan hizmetleri karalama kampanyası içinde oldukları duyumunu alıyorum. İftiralarla insanları zehirleme çabalarınız, dün olduğu gibi bugün de başarılı olamayacaktır” diye tepki gösterdi.

İspata davet ediyorum

Pamfilya olarak sadece esnafın yanında olduklarını belirten İnce, “Atılan iftiraları ispata davet ediyorum. İddialarınızı ispat etmeniz gerekiyor. Bizler Pamfilya otobüs aş olarak birilerinin değil sadece ve sadece esnafın kılıcını sallayan, esnafın ve şoförlerimizin ekmeğini nasıl çoğaltırız düşüncesi ile 24 saat hizmet veren insanlarız” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat