Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da yazdan kalma günler yaşanıyor

YURDUN FARKLI BÖLGELERİNDE SAĞANAK YAĞIŞ VE ‘TROPİKAL FIRTINA’ BEKLENİRKEN, ANTALYA KONYAALTI’NDA YERLİ VE YABANCILAR TATİLCİLER DENİZİN TADINI ÇIKARMAYA DEVAM EDİYOR.

Antalya’da yazdan kalma günler yaşanıyor
30 Eylül 2018 - 12:54

Yurdun farklı bölgelerinde sağanak yağış beklenirken, Antalya Konyaaltı’nda yerli ve yabancılar tatilciler denizin tadını çıkarmaya devam ediyor.

Antalya’da Eylül ayının son günü olmasına rağmen hava sıcaklığının 30 derecenin üstünde seyretmesi yerli ve yabancı turistlerin Konyaaltı sahiline akın etmesine sebep oldu. Yerli ve yabancı turistlerin doldurduğu plajda bazı tatilciler denize girerken, bazıları ise güneşlenmeyi tercih etti. Türkiye’nin bazı bölgelerinde sağanak yağış uyarıları yapılırken, Antalya’da tatilciler denize girmekten vazgeçmedi.

“Ekim’in sonuna kadar denize girebilirler”

Konyaaltı’nda denize giren Bahri Bolat, suyun 20 derece olduğunu belirterek, “Akşamları biraz soğuk olabiliyor, bazen de 20 derecenin altına düşebilir. Ama dalga yönünden normal, su sıcaklığı çok normal. Suda kendimi rahat hissediyorum. Bu havalarda denize girilir. Ekim’in sonuna kadar 20 derece kalıyor. Suyu da çok temiz. Herkesin Antalya sahiline gelmesini tavsiye ediyorum. Aksi düşüncelere kapılmadan Ekim’in sonuna kadar denize girebilirler” dedi.

Suyun çok güzel olduğuna dikkat çeken Bahriye Mamurşahin ise, dün yağmur yağdığında da denize girdiğini belirtti. Mamurşahin, “Bugün de buraya geldik. Hava böyle gitmeye devam ederse Ocak ayında da denize girerim. Hiç korkmasınlar. Deniz çok güzel. Gelip girsinler” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al