Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’daki tacizci, bimekan sabıkalı çıktı

ANTALYA’DA YOL ORTASINA BİR KADINA SARILIP TACİZ ETTİĞİ İDDİA EDİLEN ŞÜPHELİ YAKALANDI. BİMEKAN OLDUĞU VE ÇOK SAYIDA SUÇ KAYDININ BULUNDUĞU ÖĞRENİLEN ŞÜPHELİ, CİNSEL TACİZ SUÇUNDAN SEVK EDİLDİĞİ ADLİYEDE SERBEST BIRAKILDI. TACİZCİ, KADINA SARHOŞ OLDUĞU İÇİN YARDIM ETMEK İSTEDİĞİNİ VE DÜŞMESİN DİYE SARILDIĞINI İDDİA ETTİ.

Antalya’daki tacizci, bimekan sabıkalı çıktı
16 Aralık 2017 - 16:56

Antalya’da yol ortasına bir kadına sarılıp taciz ettiği iddia edilen şüpheli yakalandı. Bimekan olduğu ve çok sayıda suç kaydının bulunduğu öğrenilen şüpheli, cinsel taciz suçundan sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı. Tacizci, kadına sarhoş olduğu için yardım etmek istediğini ve düşmesin diye sarıldığını iddia etti.

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, konu ile ilgili Asayiş Şube Müdürlüğünce bahse konu görüntünün izlendiği, yapılan harici çalışmalarda, olayın Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldiği, konuyla ilgili hiçbir resmi makama ve Polis Merkezi Amirliğine ’Cinsel Taciz veya Cinsel Saldırı’ olayı ile ilgili müracaatın olmadığı, 155 ihbarının bulunmadığı bildirildi.

Olayla ilgili herhangi bir müracaat olmamasına rağmen görüntülerin ihbar kabul edilerek olay yeri ve civarındaki iş yeri kameralarının incelendiği ve görüntülerde yer alan erkek şahsın H.V. (49) isimli çok sayıda suç kaydı bulunan bimekan şahıslardan olduğunun tespit edildiği bilgisi paylaşıldı.

Yapılan çalışmalar sonucu H.V. isimli şahsın 16 Aralık günü yakalandığı ve olayla ilgili görüntülerin izletildiği, şahsın görüntüyü hatırladığı kaydedildi. Şüpheli H.V.’nin ifadesinde o gün sokakta bir kadının sarhoş bir şekilde bağırdığını, kendisinin yardım istediğini düşünerek yardım amaçlı yaklaştığını, kadının sarhoş olmasından dolayı düşebileceği korkusuyla sarıldığını, kadını tanımadığını, başka bir amacının olmadığını iddia ettiği belirtildi. Cinsel taciz suçundan hakkında işlem yapılarak adliyeye sevk edilen H.V.’nin serbest bırakıldığı bildirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al