Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Genişleyen kaldırım kaza tehlikesini ortadan kaldırdı

ÇALIŞMANIN TAMAMLANMASIYLA YAYALAR İÇİN TEHLİKE SON BULDU

Genişleyen kaldırım kaza tehlikesini ortadan kaldırdı
16 Aralık 2017 - 17:38
banner

Manavgat Belediyesi, yaptığı düzenleme ile Hisar Caddesi girişindeki kaldırım genişleterek yayaların yaşadığı tehlikeyi ortadan kaldırdı.

Çalışmalar kapsamında Hisar Caddesi girişindeki sinyalizasyon lambalarının bulunduğu bölgeye konulan yağmur suyu gideri sayesinde ise toplanan yağmur suları da tarihe karıştı. Manavgat belediyesi ile Jandarma İlçe Komutanlığı arasında yapılan görüşmeler sonucunda, Antalya Caddesi üzerinde bulunan Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakolu bahçe duvarının 2 metre içeriye alınması ve tek kişinin bile geçmekte zorlandığı Hisar Caddesi girişindeki kaldırımın genişletilmesi kararlaştırılmıştı.

Bu karar doğrultusunda Merkez karakolundaki tadilatın bitmesi ve karakol bahçesindeki birimlerin ana binaya taşınmasının ardından bahçede bulunan barakalar ve yol kenarındaki duvar yıkıldı. Manavgat belediyesi Fen İşleri ekiplerince yapılan çalışma kapsamında 2 metre içeride yeni duvar inşa edilerek kaldırım genişletildi.

Belediye yetkilileri, kaldırımın tamamlanmasıyla yayalar için tehlikenin ortadan kalktığını, Manavgat’ın en güzel caddelerinden bir tanesi olan Hisar Caddesinin güzelliğinin de ortaya çıktığını belirttiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co