Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’daki yangına müdahale devam ediyor

ANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNUN BİR STRAFOR FABRİKASINDA ÇIKAN YANGINI SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. ORGANİZE SANAYİ YANGIN SÖNDÜRME EKİPLERİYLE BİRLİKTE ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE İTFAİYE EKİPLERİ VE ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE AİT 1 HELİKOPTER İLE 1 UÇAĞIN MÜDAHE ETTİĞİ YANGINDA ALEVLER 30 METREYE ULAŞTI. YANGINDA ÖLEN YA DA YARALANININ BULUNMADIĞI BİLDİRİLDİ.

Antalya’daki yangına müdahale devam ediyor
23 Temmuz 2018 - 17:02

Antalya organize sanayi bölgesinde bulunun bir strafor fabrikasında çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Organize sanayi yangın söndürme ekipleriyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediye itfaiye ekipleri ve Orman Bölge Müdürlüğüne ait 1 helikopter ile 1 uçağın müdahe ettiği yangında alevler 30 metreye ulaştı. Yangında ölen ya da yaralananın bulunmadığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir plastik ve ambalaj fabrikasında henüz nedeni belli olmayan şekilde yağın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Çıkan dumanların gökyüzünü kapladığı yangına müdahale edilmeye başlandı. Antalya Büyükşehir Belediye itfaiye ekipleri ve Orman Bölge Müdürlüğüne ait 1 helikopter ile 1 uçağın müdahale ettiği yangının kontrol altına alınabilmesi için çalışmalar devam ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat