Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’dan Afrin’deki Mehmetçiklere 1 kamyon portakal

NTALYA’NIN FİNİKE BELEDİYESİ, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN (TSK), SURİYE’NİN AFRİN BÖLGESİNDE TERÖR ÖRGÜTÜ PKK/PYD’YE YÖNELİK DÜZENLEDİĞİ ZEYTİN DALI HAREKATI’NA KATILAN ASKERLER İÇİN 1 KAMYON PORTAKAL GÖNDERDİ.

Antalya’dan Afrin’deki Mehmetçiklere 1 kamyon portakal
30 Ocak 2018 - 11:20
banner

Antalya’nın Finike Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütü PKK/PYD’ye yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerler için 1 kamyon portakal gönderdi.

Finike 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen törene Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yakup Alagözoğlu, Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş, AK Parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende tatil için Finike’ye gelen İzmir Karabağlar Hatice Hanım İlkokulu öğrencileri Nehir Arslan, İrmak Arslan ve Kuzen Elif Akyüz’ün Arfin’de bulunan Mehmetçikler için yazdıkları mektupları portakal kasalarının içine koymaları duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Kaan Osman Sarıoğlu “Arfin’e gitmek için kendimiz ve gençlerimiz hazırdır. Bir iki gün içinde askerlik şubesine Arfin’e gitmek için dilekçe vereceğim. Evlatlarımıza destek olacağız. Vatan bizim için önemlidir. Önde gelir. Vatanımız olmamış biz olsak neye yarar, dualarımızı eksik etmeyelim” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -