Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

A101 aktüel kampanyaları

A101 aktüel kampanyaları
29 Ocak 2018 - 23:26

A101 aktüel kampanyaları

Gıda sektörü dünya tarihinde her zaman var olmuştur ve var olmaya da devam ediyor. Geçmişten günümüze hızla artan gıda ihtiyacını karşılamak için çeşitli yollara başvurulmuş, üretim ve tüketim sürekli artmaya başlamış, insanlar ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmışlardır. Gıda sektörü üzerine daha çok gidilmiş ve bu yönde çalışmalara hız verilmiştir. Eski zamanlarda büfe, bakkal, manav tarzı işyerleriyle giderilmeye çalışılan gıda ihtiyacına günümüzde büyük marketler, market zincirleri, toptancı çarşıları, alışveriş merkezleri eklenmiştir. Gıda sektörünün marketçilik anlamında bir diğer yıldızı da kuşkusuz a101…

A101 Ne Zamandan Beri Hizmet Veriyor?

Günümüz gıda ihtiyacını karşılamak için bu döngüye giriş yapan market zincirinden biride a101’dir. 2008 yılında yaklaşık 100 market ile gıda sektörüne hızlı bir giriş yapan a101 kısa zamanda daha da büyüyerek vatandaşların vazgeçilmezi haline geldi.

Kuruluş Amacı?

​​​2008 yılında kurulan marketler zincirinin kuruluş amacı kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri vatandaşa ulaştırmak olarak açıklanıyor.

Kim Tarafından Kurulmuştur?

Bim marketler zinciri ortaklığından ayrılan Aziz ZAPSU tarafından kurulmuştur. Daha sonra halka arz edilen a101 şirketinin en büyük hissedarı Turgut Aydın’dır.

Kaç Adet İşyeri Bulunuyor?

2008 yılında yaklaşık 100 işyeri ile gıda sektörüne giriş yapan a101 şuan 6000’in üzerinde işyerine sahiptir. Kısa zamanda büyük bir gelişme gösteren marketler zinciri bunu uygun fiyat ve kaliteli ürün politikasına borçludur.

A101 Kampanyaları Ne Zaman?

Uygun fiyat kaliteli ürün düşüncesiyle yoluna devam eden a101 vatandaşa en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kampanya düzenleyerek, indirimli fiyat uygulayarak bu politikasını destekliyor. Haftanın her çarşamba günü yayınlanan a101 aktüel ile müşterilerine uygun fiyatlı ürünleri sunan işletme bol çeşit ile de göz dolduruyor. Mutfak, banyo, gıda, okul, mobilya ve daha birçok alanda evinizin tüm ihtiyaçlarını ayağınıza kadar getiren ve uygun fiyat ile de alım gücünü artıran a101 kampanyalarına devam ediyor.

Kampanyalardan Nasıl Haberimiz Olur?

Kampanyalar haftanın her çarşamba günü a101 mağazalarında. Ürünlere ulaşmakta ayrıca çok kolay oluyor. Geniş çaplı mağaza ağıyla 81 ilde ve ilçelerde bulunan işletme yayınladığı a101 insert ile müşterilerini bilgi sahibi yaparak indirimli ve kampanyalı ürünlerini sıralıyor ve her çarşamba günü bu ürünleri satışa çıkarıyor. Marketlerin konumu olarak en iyi yerlerde olmaya çalışan işletme kolay ulaşım şartları da sağlayarak müşteri ağını genişletip en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor. Bu hizmet ve kampanyalardan yararlanmak için a101 fırsat ürünleri paylaşımlarını takip edip a101 kataloğu edinmeniz ve her çarşamba günü a101 mağazalarına uğramanız yeterli olacaktır.

https://www.kampanyalarimiz.com/

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al