Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Atatürk Heykeli ışıklandırıldı

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, KENDİSİNE TWİTTER ÜZERİNDEN ULAŞAN VE ANTALYASPOR KAVŞAĞI’NDAKİ ATATÜRK HEYKELİNİN IŞIKLANDIRMASINI YETERSİZ BULAN VATANDAŞA VERDİĞİ ’20 GÜN İÇİNDE IŞIKLANDIRILACAK’ SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ.

Atatürk Heykeli ışıklandırıldı
29 Ocak 2018 - 13:02

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kendisine Twitter üzerinden ulaşan ve Antalyaspor Kavşağı’ndaki Atatürk heykelinin ışıklandırmasını yetersiz bulan vatandaşa verdiği ’20 gün içinde ışıklandırılacak’ sözünü zamanından önce yerine getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e, 11 Ocak’ta Twitter üzerinden ulaşan bir vatandaş, “Antalyaspor Kavşağı’ndaki zeytin ağaçları ışıklandırılmış güzel de Atatürk heykeli karanlıkta. Neden?” diye sordu. Başkan Türel de aynı gün kullanıcıya Twitter üzerinden cevap vererek, “O alanın sorumluluğunu Karayolları’ndan devralıyoruz. 20 gün sonra burada aynı saatte buluşalım. Bakalım Atatürk heykelinin ışıklandırması nasıl olmuş, göreceksiniz” dedi. Menderes Türel’in kendisine kısa sürede yanıt vermesine hem şaşıran hem de memnun kalan vatandaş da “Kısa sürede cevap gelir beklentime fena kısa sürede cevap geldi. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum. Şu an çok güveniyorum 20 gün sözünüze. Görüşmek üzere” ifadelerine yer vermişti.

Söz verdiği tarihten erken ışıklandırdı

Başkan Menderes Türel, yine Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Antalyaspor Kavşağı’ndaki Atatürk heykelinin ışıklandırıldığını açıkladı. Türel, “20 gün dolmadan ışıklandırma işlemi tamam. Tek amacımız Atatürk’ün muasır medeniyetler seviyesi hedefine Antalya’yı çıkarmak. Belediyemiz bunun için gece gündüz çalışmaya devam edecek” ifadesini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in bu paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni topladı. Vatandaşlar, Atatürk heykelinin ışıklandırmasını çok beğendiklerini ifade ederek, “Çok güzel olmuş başkanım elinize sağlık” sözleri ile Başkan Türel’e teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr