Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez Belediyesi ihbarları, WhatsApp üzerinden alacak

KEPEZ BELEDİYESİ İLÇEDE OLUŞACAK HER TÜRLÜ İHTİYACIN İLETİLEBİLECEĞİ WHATSAPP İHBAR HATTI KURDU. BELEDİYE, 0 555 024 07 07 NUMARALI WHATSAPP İHBAR HATTI İLE HEMŞEHRİLERİNİN SORUNLARINI HIZLA ÇÖZÜME KAVUŞTURMAYI PLANLIYOR.

Kepez Belediyesi ihbarları, WhatsApp üzerinden alacak
29 Ocak 2018 - 13:00

Kepez Belediyesi ilçede oluşacak her türlü ihtiyacın iletilebileceği WhatsApp ihbar hattı kurdu. Belediye, 0 555 024 07 07 numaralı WhatsApp ihbar hattı ile hemşehrilerinin sorunlarını hızla çözüme kavuşturmayı planlıyor.

Kepez Belediyesi, ilçenin sorunlarına daha kolay çözüm üretebilmek için bir adım daha attı. Kepez Belediyesi gelişen teknolojinin getirdiklerini göz önündü bulundurarak ilçede yaşanan ve belediye eliyle çözüme kavuşturulabilecek sorunlara çözüm üretecek bir ihbar hattı tanımladı. WhatsApp teknolojisi ile hizmet verecek olan ihbar hattı, yazılı olarak iletilen sorunları gerekli birimlere aktararak çözüme dayalı bir hizmet verecek.

7 gün 24 saat hizmet verecek

Kepez Belediyesi, ihbar hattı aracılığı ile vatandaşın sorununa yanıt verecek. Kepez Belediye personeli tarafından alınan ihbarlar gerekli birimler tarafından en kısa sürede neticeye ulaştıracak. Daha önce her türlü mesajı kendi sosyal medya adreslerinden bizzat kendi yanıtlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyenin yeni ihbar hattına gelen öneri, soru, sorun ve şikayetleri de yine bizzat inceleyecek. Bu yeni uygulama ile Kepez Belediyesine ait 0 555 024 07 07 WhatsApp ihbar hattı ile her türlü sorun, görüş ve öneri iletilebilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al