Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ATSO 30. Grup Meslek Komitesi’nden,Türk Telekom’a ziyaret

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) 30. GRUP (İNŞAAT FAALİYETLERİ) MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ, YÖNETİM KURULU OSMAN AVŞAROĞLU BAŞKANLIĞINDA TÜRK TELEKOM ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ İRFAN YILDIZ’I ZİYARET ETTİ.

ATSO 30. Grup Meslek Komitesi’nden,Türk Telekom’a ziyaret
03 Ocak 2018 - 12:16

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 30. Grup (İnşaat faaliyetleri) Meslek Komitesi Üyeleri, Yönetim Kurulu Osman Avşaroğlu başkanlığında Türk Telekom Antalya Bölge Müdürü İrfan Yıldız’ı ziyaret etti.

Sektör temsilcileri, yapacakları inşaatın su, kanalizasyon, telefon, internet ve elektrik gibi yaşamsal ihtiyaçlarının sağlanabilmesi için alt yapı bacalarının imar parsellerine yakın konumlandırılmalarını talep etti.

Alt yapı bacalarının inşaat yapılacak parsele uzak olması, hatta bağlantılı yolun karşı tarafında olması nedeniyle birçok kurumdan izin alınmak suretiyle kazı çalışması yapılarak altyapı bacalarına ulaşılabildiği, kazı çalışmalarında doğalgaz, elektrik, telefon hatlarına zarar verilmesi halinde büyük maliyetlerle karşı karşıya kalındığı dile getirildi.

Sorunlar aktarıldı

Ziyarette, Antalya’nın sürekli göç alan ve İstanbul’dan sonra en fazla istihdam sağlayan bir il olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Üyesi Osman Avşaroğlu, Antalya bölgesinde diğer illerden farklı olarak yılın büyük bölümünde inşaat yapılabildiğini belirtti.

Şehrin gelişimi ve göç hareketlerinin izlenerek kendi kurumlarının bütçesinin ve yatırımlarının daha önceden belirlendiğini belirten Türk Telekom Antalya Bölge Müdürü İrfan Yıldız, şehrin her noktasına mobil ve sabit telekomünikasyon hizmetleri ile teknolojik haberleşmeyi götürmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Her imar parseline altyapı bacası konulması mümkün olmamakla birlikte, inşaat müteahhitlerinin sorunlarını çözmek adına elbette kurumunu ilgilendiren konular ile ilgili olarak yapabilecekleri şeyler olduğunu, bunun için de ellerinden gelen yardımı yapacaklarını dile getirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al