Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

AÜ personeli güldürdü

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) PERSONEL TİYATRO TOPLULUĞU, SAHNELEDİĞİ ‘NALINLAR’ KÖY KOMEDİSİYLE GÜLDÜRDÜ.

AÜ personeli güldürdü
03 Nisan 2018 - 15:42
banner

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Personel Tiyatro Topluluğu, sahnelediği ‘Nalınlar’ Köy Komedisiyle güldürdü.

AÜ Personel Tiyatro Topluluğu, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında Necati Cumalı’nın yazdığı ve Erkan Altay’ın Yönetmenliğini üstlendiği ‘Nalınlar’ Köy Komedisini sahneledi. Komedi, tiyatro severleri güldürürken, dakikalarca ayakta alkışlandı.

Genel Sanat Yönetmeni Erkan Altay, “Personel Tiyatro Topluluğunun her sahnelediği oyunun izleyicisinin beğenisini alarak takdir görmesi, bizleri çok mutlu ediyor. Bu güzel ekiple Antalya’daki Alternatif Tiyatro eksikliğinin giderilmesine katkıda bulunmak ayrıca gurur verici. Amatör olan ekibimiz profesyonel oyunlar sahneye koyarak her geçen gün çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Üniversitedeki tiyatro severler dışında Antalyalı tiyatro severlerden de yoğun talep görmemiz bunun en büyük göstergesi” diye konuştu.

Sevdalı Bulut adlı çocuk oyununu Cuma akşamları Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda tiyatro severlerin beğenisine sunmaya devam ettiklerini söyleyen Altay, Nalınlar oyununu 04 ve 11 Nisan 2018 Çarşamba akşamı saat 20.00’de Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda ücretsiz olarak Antalyalı tiyatro severler için tekrar sahneleyeceklerini belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co