Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AÜ Sosyal Medyada en iyiler arasında

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ FATMA YİĞİT AÇIKGÖZ, “AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HER GÜN BAŞARI GRAFİĞİNİ YÜKSELTEN TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN ÜNİVERSİTELERİNDEN. ÜNİVERSİTEMİZİN BAŞARILARINI DA KAMUOYUNA DUYURMAK SON DERECE ÖNEMLİ” DEDİ

AÜ Sosyal Medyada en iyiler arasında
08 Ekim 2018 - 14:52

Akdeniz Üniversitesi (AÜ), SocialBrands’ın yayımladığı BoomSocial endeksinde en iyi 100 marka arasında yer alma başarısını gösterdi.

SocialBrands’ın Eylül ayı içerisinde Facebook, Twitter ve Instagram’da yaptığı araştırmada 31 bin 178 hesabın incelemesi sonucunda Akdeniz Üniversitesi en iyi 100 marka içerisinde yer aldı. Türkiye’de 17 ana sektör içerisinde pek çok önemli markayı da geride bırakan Akdeniz Üniversitesi, Twitter’da üniversiteler kategorisinde de 1. sırada yer aldı.

Markaların sosyal medya performansına göre sıralayan SocialBrands’ın eğitim sektörü üniversiteler kategorisinde bir çok Üniversiteyi geride bırakarak Twitter’da 1. Facebook’da 21. Instagram’da 26. sıraya yerleşen Akdeniz Üniversitesi, eğitim kalitesinin yanında sosyal medyada da başarısını gösterdi.

Akdeniz Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarından üniversite ile ilgili haberler, duyurular, etkinlikler, fotoğraf ve videolar günün her saati anında paylaşılıyor.

Akdeniz Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Öğretim Görevlisi Fatma Yiğit Açıkgöz, “Akdeniz Üniversitesi her gün başarı grafiğini yükselten Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden. Üniversitemizin başarılarını da kamuoyuna duyurmak son derece önemli. Bu nokta da sosyal medya hedef kitleye ulaşmanın en hızlı ve etkin yolu. Basın ve Halkla İlişkiler birimi olarak sosyal medyanın gücünün farkındayız ve bu mecraları aktif bir şekilde kullanıyoruz. Sosyal medya aracılığıyla öğrencilerimizle ve takipçilerimizle çok güzel bir iletişim halindeyiz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al