Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Avukat Çetin’in Kanaryaları dünya birincisi

İTALYA’DA DÜZENLENEN DÜNYA DAMIZLIK KUŞLAR ŞAMPİYONASINA KATILAN AVUKAT AZİZ ÇETİN’İN KANARYALARI 2 DÜNYA BİRİNCİLİĞİ, BİR DÜNYA İKİNCİLİĞİ VE BİR DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ ELDE ETTİ.

Avukat Çetin’in Kanaryaları dünya birincisi
18 Ocak 2018 - 10:30
banner

İtalya’da düzenlenen Dünya Damızlık Kuşlar Şampiyonasına katılan avukat Aziz Çetin’in kanaryaları 2 dünya birinciliği, bir dünya ikinciliği ve bir dünya üçüncülüğü elde etti.

Bu yıl İtalya’nın Cesena kentinde düzenlenen 66’ncı Damızlık Kuşlar Dünya şampiyonasında, Antalya’dan yarışmaya katılan avukat Aziz Çetin’in kanaryaları damga vurdu.

Çetin, binlerce kanaryanın yarıştığı Gloster Kanarya ırkında dereceler elde etti. Cesena’da 16-21 Ocak tarihleri arasında yapılan ve dünya ülkelerinden binlerce kanarya katıldığı yarışmalarda Aziz Çetin’in takım olarak yarışmaya gönderdiği Melanin Ahraç takımı dünya 1’ncisi, Lipokrom tepeli tekli kanaryaları dünya 1’nci ve 2’ncisi, yüzde 100 Melanin kabak tekli kanaryası da dünya 3’ncüsü oldu.

Çetin, “Dünya ülkelerin yarıştığı bu tür organizasyonlarda derece almak ve başarılı olmak ülkemiz adına çok önemli ve çok güzel. Bu yarışmaya katılmamızda emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co