Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Böcek, AHDER Platformunu ağırladı

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, ANADOLU HEMŞEHRİ DERNEKLERİ (AHDER) PLATFORMU GENEL BAŞKANI DENİZ AKGÜN VE PLATFORM ÜYESİ 12 DERNEK TEMSİLCİSİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI.

Başkan Böcek, AHDER Platformunu ağırladı
22 Ekim 2017 - 17:55
banner

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Anadolu Hemşehri Dernekleri (AHDER) Platformu Genel Başkanı Deniz Akgün ve platform üyesi 12 dernek temsilcisini makamında ağırladı.

Başkan Muhittin Böcek, AHDER Genel Başkanı Deniz Akgün’ün ile birlikte Kırşehirliler Derneği, Tüm Hataylılar ve Hatay Dostları Derneği, Bitlisliler Derneği, Burdurlular Derneği, Erzurumlular Derneği, Kayseriler Derneği, Gaziantepliler Derneği, Van Kültür ve Dayanışma Vakfı, Ukrayna Ailesi Derneği, Rus Kültür ve Dayanışma Derneği, Kazakistan-Avrasya Devletleri Dostluk ve Dayanışma Derneği ve Giritliler Derneği temsilcilerini makamında ağırladı.

STK’ların özellikle günümüzde büyük bir öneme sahip olduğunu ifade eden Muhittin Böcek, birer kültür mozaiği olan derneklerin ve de meslek odaların belediyelerin yaptığı kimi çalışmalara ışık tutan unsurlar olduğunu bildirdi. Bu düşünceyle geçmişten bu güne her zaman STK’larla iç içe olmaya gayret ettiğini ifade eden Muhittin Böcek, AHDER Platformun da yapacağı çalışmalara destek vermeye hazır olduğunu bildirdi.

Bir çok farklı kültürü AHDER Platformu çatısı altında buluşturduklarını dile getiren Deniz Akgün ise, belediyelerle işbirliği içinde gerçekleştirdikleri projelerle bu kültürlerin Antalya’da hayat bulduğunu söyledi. Bu projelerden birini de Konyaaltı Belediyesi’yle yapmak istediklerini ifade eden AHDER Genel Başkanı Akgün, Başkan Muhittin Böcek’in kendilerine her zaman destek olduğunu belirterek teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co