Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek, AHDER Platformunu ağırladı

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, ANADOLU HEMŞEHRİ DERNEKLERİ (AHDER) PLATFORMU GENEL BAŞKANI DENİZ AKGÜN VE PLATFORM ÜYESİ 12 DERNEK TEMSİLCİSİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI.

Başkan Böcek, AHDER Platformunu ağırladı
22 Ekim 2017 - 17:55
banner

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Anadolu Hemşehri Dernekleri (AHDER) Platformu Genel Başkanı Deniz Akgün ve platform üyesi 12 dernek temsilcisini makamında ağırladı.

Başkan Muhittin Böcek, AHDER Genel Başkanı Deniz Akgün’ün ile birlikte Kırşehirliler Derneği, Tüm Hataylılar ve Hatay Dostları Derneği, Bitlisliler Derneği, Burdurlular Derneği, Erzurumlular Derneği, Kayseriler Derneği, Gaziantepliler Derneği, Van Kültür ve Dayanışma Vakfı, Ukrayna Ailesi Derneği, Rus Kültür ve Dayanışma Derneği, Kazakistan-Avrasya Devletleri Dostluk ve Dayanışma Derneği ve Giritliler Derneği temsilcilerini makamında ağırladı.

STK’ların özellikle günümüzde büyük bir öneme sahip olduğunu ifade eden Muhittin Böcek, birer kültür mozaiği olan derneklerin ve de meslek odaların belediyelerin yaptığı kimi çalışmalara ışık tutan unsurlar olduğunu bildirdi. Bu düşünceyle geçmişten bu güne her zaman STK’larla iç içe olmaya gayret ettiğini ifade eden Muhittin Böcek, AHDER Platformun da yapacağı çalışmalara destek vermeye hazır olduğunu bildirdi.

Bir çok farklı kültürü AHDER Platformu çatısı altında buluşturduklarını dile getiren Deniz Akgün ise, belediyelerle işbirliği içinde gerçekleştirdikleri projelerle bu kültürlerin Antalya’da hayat bulduğunu söyledi. Bu projelerden birini de Konyaaltı Belediyesi’yle yapmak istediklerini ifade eden AHDER Genel Başkanı Akgün, Başkan Muhittin Böcek’in kendilerine her zaman destek olduğunu belirterek teşekkür etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynak Tabancası Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -