Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Türel’den personeline aşure ikramı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL VE EŞİ EBRU TÜREL MUHARREM AYI NEDENİYLE BELEDİYE PERSONELİNE AŞURE DAĞITTI. BAŞKAN TÜREL, KENT MERKEZİ VE İLÇELERİNDE 50 BİN KİŞİYE AŞURE İKRAM EDECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

Başkan Türel’den personeline aşure ikramı
04 Ekim 2017 - 14:37

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel Muharrem ayı nedeniyle belediye personeline aşure dağıttı. Başkan Türel, kent merkezi ve ilçelerinde 50 bin kişiye aşure ikram edeceklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, Muharrem ayı sebebiyle belediye personeline aşure dağıtımı yaptı. Başkan Türel ve eşi Ebru Türel’in kendi elleri ile yaptıkları aşure ikramına personelin yanı sıra vatandaşların da ilgisi büyük oldu. Aşure kazanı etrafında bir araya gelen çalışanlar ve vatandaşlar, aşurenin tadına baktı.

50 bin kişiye aşure ikram edilecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya merkezinde ve ilçelerde halkın yoğun olduğu noktalarda 50 bin kişiye aşure ikramında bulunacaklarını belirtti. Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya ve Alanya aşevlerinde hazırlanan aşureler, 3 hafta boyunca kent merkezi ve ilçelerde, hastane, cami ve meydanlarda toplam 44 noktada vatandaşlara ikram edilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al